Genel

Argylle: Gizli Casus Filmi Konusu | Fragman izle

Gerilim, Aksiyon türünde bir yapım olan Argylle: Gizli Casus Filminin yönetmen koltuğunda Matthew Vaughn oturmaktadır. Film 2 saat 15 dakika süreye sahiptir.

Argylle: Gizli Casus Filmi Konusu

Bryce Dallas Howard, Elly Conway karakterini mükemmel bir şekilde canlandırıyor. Elly, bilgisayarının başında ve sevimli kedisinin, Alfie’nin yanında huzur içinde vakit geçiren bir karakterdir. O, çok satan casusluk romanları serisinin yazarıdır ve kurgusal evreninde sakin bir hayat sürmektedir. Ancak Elly’nin yazdığı kurgusal kitaplardaki olaylar, gerçek hayattaki casus örgütünün gizli eylemleriyle tuhaf bir şekilde örtüşmeye başlar. Bu durum, evdeki sakin akşamların sonunu getirir.

Kedi alerjisi olan casus Aiden, Elly’nin yanında olup destek verirken, ikili kurgusal dünya ile gerçek dünya arasındaki sınırları aşmaya başlar. Elly, kurgusal karakteri Argylle’ın ve onun dünya çapındaki casus örgütünü çözme görevini gerçek hayatta da üstlenir. Ancak bu sefer, gerçek tehlikelerle yüzleşmektedirler.

Elly ve Aiden, dünyanın bir ucundan diğerine koşturarak, okuyucuları heyecan dolu bir serüvene sürüklerler. Gerilim dolu anlar, sadece Elly’nin yazdığı kitapların sayfalarında değil, aynı zamanda gerçek hayatta da onları beklemektedir. Kedi sevgisi, bilgisayarın başında geçen sakin gecelerin ötesinde, casusluk dünyasının tehlikeli gerçekleriyle yüzleşmelerine yardımcı olacaktır.

Argylle: Gizli Casus Filmi Oyuncuları

Henry Cavill, Bryce Dallas Howard, Samuel L. Jackson

Argylle: Gizli Casus Filmi Vizyon Tarihi | Ne Zaman Çıkacak?

2 Şubat 2024

Argylle: Gizli Casus Filmi Fragmanı İzle

Argylle: Gizli Casus Filmi Kaç Yaş Üstü? Yaş Sınırı

Film için herhangi bir yaş sınırı belirlenmemiştir.

Argylle: Gizli Casus Filmi Nereden İzlenir?

Film, 2 Şubat 2024 tarihinden itibaren sinema salonlarında gösterime girmiştir.

Argylle: Gizli Casus Filmi Konusu IMDB Puanı

6.2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir