Genel

Filme Gel Filmi Konusu, Fragmanı izle

Yerli Komedi türünde bir yapım olan Filme Gel Filminin yönetmen koltuğunda İhsan Taş oturmaktadır.

Filme Gel Filmi Konusu

“Macera dolu bir film olan “Filme Gel”, üç arkadaşın en büyük hayali olan film çekme arzusunu gerçekleştirmek için verdikleri komik ve heyecanlı bir mücadeleyi konu ediniyor.

Çetin, Necmi ve Muzo, film çekme hayaliyle dolup taşan üç yakın arkadaştır. Çetin, uzun yıllar figüranlık yaparak setlerde çalışmış ancak asıl hedefi başrolde yer almaktır. Necmi, yıllarca yurtdışında yaşamış ve korsan CD satmış bir dönüşçüdür; ancak memlekete döndüğünde kendisini yönetmen olarak tanıtır. Muzo ise bir işte uzun süre tutunamayan, ama her seferinde yeni bir işe atılan biridir.

Üç arkadaş, Necmi’nin yazdığı senaryo üzerinden kendi film projelerini hayata geçirmeye karar verirler. Bu film, bir yol hikayesini temsil etmektedir. Çetin, çekimler için eniştesinin eski minibüsünü tamir ettirir. Ancak, işler karmaşıklaşır, çünkü yola çıkmadan önce Çetin’in ailesi tarafından zorla evlendirilmeye çalışılan Seda, düğünü terk eder ve gizlice minibüse saklanır.

“Filme Gel”, bu tuhaf ekibin yola çıkarak yaşadığı komik olaylarla, dostluğun ve hayallerin peşinden gitmenin önemini vurgular. Aynı zamanda, film yapma sürecinin zorluklarına mizahi bir bakış açısı getirir.”

Filme Gel Filmi Oyuncuları

Erkan Petekkaya, Levent Ülgen, Fırat Doğruloğlu

Filme Gel Filmi Vizyon Tarihi | Ne Zaman Çıkacak?

5 Ocak 2024

Filme Gel Filmi Fragmanı İzle

Filme Gel Filmi Kaç Yaş Üstü?

Film 10 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Filme Gel Filmi Nereden İzlenir?

Film, 5 Ocak 2024 tarihinden itibaren sinema salonlarında gösterime girmiştir.

Filme Gel Filmi Konusu IMDB Puanı

5.2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir