Genel

Kül Filmi | Netflix

Romantik Dram türünde bir yapım olan Kül Filminin baş rollerinde Alperen Duymaz, Funda Eryiğit, Mehmet Günsür gibi isimler yer almaktadır. Film 1 saat 40 dakika süreye sahiptir.

Kül Filmi Konusu

Gökçe’nin sakin ve düzenli hayatı, eşi Kenan’ın yayınevindeki gizemli bir kitapla birlikte kökten değişir. Bu kitap, adeta ona kaybettiği heyecanı geri getirirken, Gökçe’nin hayatını beklenmedik bir yola sürükler. Başlangıçta basılmamış bir romanda bulduğu baş döndürücü fantezilerle büyülenirken, zamanla gerçeklikle iç içe geçen bu hikaye, Gökçe’nin hayatını tehlikeli bir yasak aşka sürükler.

Evli ve varlıklı bir kadın olarak, içine düştüğü bu tehlikeli ilişki, Gökçe’nin hayatını darmadağın ederken aynı zamanda Kenan ile olan ilişkisini de tehdit eder. Mutlu aile tablosu, bu gizemli kitabın etkisiyle hızla paramparça olmaya başlar. Gökçe, artık gerçek aşk ile yasak tutkular arasında bir seçim yapmak zorunda kalırken, iç dünyasında büyük bir çatışma yaşar. Bu süreçte, kendi değerlerini ve isteklerini sorgulamak zorunda kalır, ve sonunda kendisi için doğru olanı bulma yolculuğuna çıkar.

Kül Filmi Vizyon Tarihi | Ne Zaman Çıkacak?

9 Şubat 2024 tarihinde Netflix’te yayınlanmaya başlamıştır.

Kül Filmi Fragmanı İzle

Kül Filmi Kaç Yaş Üstü? Yaş Sınırı

Film 16 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Kül Filmi Nereden İzlenir?

Film, 9 Şubat 2024 tarihinde Netflix’te yayınlanmaya başlamıştır.

Kül Filmi Konusu IMDB Puanı

6.2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir