Genel

Öldüm Bittim Filmi

Yerli Komedi türünde bir yapım olan Öldüm Bittim Filminin yönetmen koltuğunda Ayhan Rüzgar oturmaktadır. Film 1 saat 30 dakika süreye sahiptir.

Öldüm Bittim Filmi Konusu

“Öldüm Bittim” filmi, hastalıkla başa çıkan Mehmet’in hayatına odaklanarak, sıradanlık ve özgünlüğün bir araya geldiği bir hikayeyi anlatıyor. Mehmet, dikkat çeken sıra dışı kişiliğiyle bilinen bir adamdır ve hastalıkla iç içe yaşamaktadır. Ancak hayatı, bir köpeği sevmeye çalışırken yaşadığı olayla tamamen değişir.

Mehmet’in huzurlu bir günü, köpeğin elini ısırması ve Mehmet’in kuduz olacağını düşünerek panik atak geçirmesiyle alt üst olur. Hastaneye kaldırılan Mehmet, doktorların başka bir hastanın öleceği konuşmasını kendi üzerine alır ve bir haftalık bir ömrü kaldığını düşünerek ölüme hazırlık yapmaya başlar.

Film, Mehmet’in bu zorlu süreçte nasıl başa çıktığını ve yaşamın gerçek anlamını keşfetmeye çalıştığını anlatarak, izleyicilere düşündürücü bir hikaye sunar. Mehmet’in sıradışı bakış açısı ve ölümle yüzleşme sürecindeki serüveni, duygusal derinliği ve düşündürücü unsurlarıyla dikkat çeker.

Öldüm Bittim Filmi Oyuncuları

Ayhan Taş, Arzu Yanardağ, Burcu Özçelik

Öldüm Bittim Filmi Vizyon Tarihi | Ne Zaman Çıkacak?

2 Şubat 2024

Öldüm Bittim Filmi Fragmanı İzle

Öldüm Bittim Filmi Kaç Yaş Üstü? Yaş Sınırı

Film 16 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Öldüm Bittim Filmi Nereden İzlenir?

Film, 2 Şubat 2024 tarihinden itibaren sinema salonlarında gösterime girmiştir.

Öldüm Bittim Filmi Konusu IMDB Puanı

6.2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir