Genel

Orion ve Karanlık | Netflix

Animasyon türünde bir yapım olan Orion ve Karanlık Filminin baş rollerinde Jacob Tremblay,Paul Walter Hauser,Angela Bassett gibi isimler yer almaktadır. Film 1 saat 32 dakika süreye sahiptir.

Orion ve Karanlık Filmi Konusu

Orion, genellikle içine kapanık ve sakin bir çocuk olarak bilinir, ancak sessizliğinin altında büyük bir fırtına yatar. Korkuları, gündüzleri ve geceleri onu rahat bırakmaz; arılar, köpekler, okyanus ve hatta karanlık, onun için birer kabus gibidir. Ancak en büyük korkusu, her gece karşılaştığı karanlıktır. Bu korku, adeta ete kemiğe bürünmüş ve yaşamını olumsuz etkilemektedir.

Bir gün, karanlıkla yüzleşmek zorunda kaldığında, beklenmedik bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuk, korkularıyla yüzleşmesini, cesaretini bulmasını ve hayata farklı bir bakış açısı kazanmasını sağlar. Artık karanlıkla mücadele etmek yerine, onu anlamaya ve kabul etmeye karar verir. Bu süreçte, beklenmedik dostluklar kurar ve içsel gücünü keşfeder. Yavaş yavaş, korkularını aşmanın ve yaşamın getirdiği zorlukların üstesinden gelmenin yollarını bulur.

Orion ve Karanlık Filmi Vizyon Tarihi | Ne Zaman Çıkacak?

2 Şubat 2024 tarihinde Netflix’te yayınlanmaya başlamıştır.

Orion ve Karanlık Filmi Fragmanı İzle

Orion ve Karanlık Filmi Kaç Yaş Üstü? Yaş Sınırı

Film 7 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Orion ve Karanlık Filmi Nereden İzlenir?

Film, 2 Şubat 2024 tarihinde Netflix’te yayınlanmaya başlamıştır.

Orion ve Karanlık Filmi Konusu IMDB Puanı

6.2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir