Genel

Aşk Oyunu Filmi | Netflix

Romantik Komedi türünde bir yapım olan Aşk Oyunu Filminin baş rollerinde Gina Rodriguez, Damon Wayans Jr., Tom Ellis gibi isimler yer almaktadır. Film 1 saat 45 dakika süreye sahiptir.

Aşk Oyunu Filmi Konusu

New Yorklu spor yazarı Mack, yıllarını en yakın dostu Adam ve diğer arkadaşlarıyla birlikte baştan çıkarma “oyunları” planlayarak geçirmiştir. Bu oyunlarla sayısız tek gecelik ilişki yaşamış, ancak belirlediği kurallara bağlı kalarak ilişkilerini sadece birer eğlence olarak görmüştür. Ancak Mack’in son hedefi olan çekici savaş muhabiri Nick’e beklenmedik bir şekilde âşık olmasıyla işler karışır.

Mack, beklenmedik duygusal bir bağın ortasına düşerken, iş, eğlence, dostluk ve romantizm arasındaki sınırlar giderek bulanıklaşır. Artık Mack, ciddi bir ilişkinin neler gerektirdiğini öğrenmek zorundadır. Ancak bu öğrenme süreci, onu beklenmedik sürprizlerle dolu bir yolculuğa çıkarır.

Gina Rodriguez, Damon Wayans Jr., Tom Ellis ve diğer yetenekli oyuncuların yer aldığı “AŞK OYUNU”, yönetmen Trish Sie tarafından başarılı bir şekilde hayata geçirilirken, senaryosu Whit Anderson’a aittir. Film, iş ve aşk arasındaki dengeyi keşfetme sürecinde izleyicilere keyifli ve duygusal bir yolculuk sunarken, aynı zamanda ilişkilerin karmaşıklığını ve insanın içsel çatışmalarını ustalıkla ele alıyor.

Aşk Oyunu Filmi Vizyon Tarihi | Ne Zaman Çıkacak?

14 Şubat 2024 tarihinde Netflix’te yayınlanmaya başlamıştır.

Aşk Oyunu Filmi Fragmanı İzle

Aşk Oyunu Filmi Kaç Yaş Üstü? Yaş Sınırı

Film 16 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Aşk Oyunu Filmi Nereden İzlenir?

Film, 14 Şubat 2024 tarihinde Netflix’te yayınlanmaya başlamıştır.

Aşk Oyunu Filmi Konusu IMDB Puanı

6.2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir